نقاشی ساختمان

رنگ اکریلیک

نقاشی ساختمان رنگ اکرلیک

رنگ اکریلیک در نقاشی ساختمان

رنگ اکریلیک چیست و چرا استفاده می شود؟

رنگ یکی از ارکان اصلی نقاشی ساختمان آرپا گروپ است که می تواند به عنوان چالشی مهم ایفای نقش کند.  امروزه نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک، طرفداران خود را داشته و به خاطر مزایای متنوعی که دارد، یکی از پر استفاده ترین رنگ ها ست. این رنگ از آن جایی که جزء رنگ های اصلی است را می توان با مزایای آن شناخت، یعنی:

 • رنگی بدون بو
 • سریع خشک می شود
 • قابلیت شستشوی زیاد
 • رنگی است بر پایه آب

رنگ اکریلیک به خاطر همین نکات رنگ همسان با اکولوژی شناخته می شود.

نقاشی ساختمان رنگ اکرلیک

چه نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک باشد چه با نوع دیگر، از آن شغل های پر چالش و حساس است. در مجموعه خود تعدادی از بهترین و متبحر ترین نقاشان این حوزه را در اختیار دارد. این نقاشان علاوه بر تسلط بر شغل خود، بر بخش های کوچکی از شغل های دیگر مانند گچ کاری نیز اشراف دارند. این دانش اضافی بسته به نوع دیوار و مکان نقاشی از بتونه کاری و لکه گیری یک بخش کوچک گرفته تا ایجاد نمایه هایی هر چند کوچک در نمای داخلی ساختمان را در بر می گیرد. نقاشی ساختمان دارای گرایش های زیادی است که تمامی این زیر مجموعه ها در شرکت آرپا گروپ در کنار هم آماده ارائه خدمت به مشتریان گرامی هستند. در کنار نقاشی با رنگ اکریلیک، نقاش با تجربه قابلیت استفاده از انواع رنگ های دیگر را دارد از جمله:

رنگ پلاستیک، رنگ روغنی، پتینه کاری، رنگ های پلی استر، کنیتکس و انواع رزین.

رنگ اکریلیک در نقاشی ساختمان گروه آرپا

نقاشی سریع و فوری

نقاش استاد و ماهر

نقاشی تمیز و دقیق

عجله کنید و  نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک را اجرا کنید

امروزه اهمیت به دکوراسیون، طراحی و نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک در بین افراد جامعه به خاطر تغییرات اجتماعی و فرهنگی بیشتر از گذشته است. با توجه به پیشرفت های فناوری و بکار گیری آن در نقاشی داخلی ساختمان و ترکیب رنگ ها مشتری خود را در میان صدها و هزاران آگهی تبلیغاتی و اطلاع رسانی می بیند. در این میان شرکت هایی موفق هستند که با ارائه بهترین طراحی و محصولات و عملیات اجرایی، ثمره تلاش خود را در میزان رضایت مشتری مشاهده می کنند.

نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک را در کجا پیگیری کنیم؟

شرکت نقاشی آرپا گروپ با سال ها تجربه در نقاشی ساختمان با انواع رنگ ها، این تجربه کاری را در مناطق مختلفی عرضه کرده است. شما به عنوان کسی که در جستجوی مجموعه ای مطمئن در نقاشی ساختمان می باشید، با نام شرکت در مناطق مختلف استان تهران برخورد خواهید نمود.


09194218279 جدی

قیمت نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک را می دانید؟

یکی از دغدغه های مشتری قیمت تمام شده نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک است. از این که هر متر نقاشی چقدر هزینه در بر داشته و چه مدت طول می کشد؟. در یک کلام، هزینه نقاشی یک ساختمان دارای پارامتر های متنوعی است. از جمله آن ها نوع رنگ مصرفی، ابزار های مورد استفاده، آیا بر روی دیوار کار دیگری از جمله گچ کاری و امثال آن موجود است و در نهایت متراژ مساحتی که باید رنگ شود. حال اگر رنگ به کار رفته روغنی باشد یا اکریلیک قطعاً در محاسبه هزینه کامل موثر است.

معمولاً برای محاسبه هزینه نقاشی ساختمان از روش زیر استفاده می شود:

( متراژ مکان نقاشی * 3 ) * قیمت پایه رنگ = هزینه مصرفی در نقاشی ساختمان

قیمت این رنگ در بازار بسته به کیفیت و کارخانه تولید کننده متفاوت است. مثلا در حدود متری 15000 الی 20000 تومان است.

رنگی

سریع
می شود

قابل

راستی مدت زمان نقاشی ساختمان برای شما مهم است؟

در کنار هزینه صرف شده، یکی دیگر از پارامتر های یک نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک به طور موفقیت آمیز،  زمان اجرای پروژه است که برای برخی مشتریان، ضمن حفظ کیفیت، بسیار مهم است. هر چه زیر بنای کار دارای گچ بری، خرابی، پستی و بلندی بیشتری باشد، برای  رفع آن ها، بتونه کاری و صاف کاری سطح نقاشی زمان برتر است. دارد. علاوه بر این استفاده نقاش از رنگ هایی که دیرتر خشک می شوند در زمان پایانی موثر است. پس چه بهتر که از رنگ های سری اکریلیک بهره بگیریم تا ضمن حفظ کیفیت، رنگ زودتر خشک شود.

شرکت آرپا گروپ با پرسنل مجرب خود، امکان ارائه خدمات زیر را دارد:

 • نقاشی ساختمان در تهران و نقاشی ساختمان در محله های تهران، در محله های مختلف نقاشی ساختمان در محله های تهران از جمله صادقیه، سعادت آباد، ولنجک، منیریه، امیرآباد می توان مشتریان زیادی را یافت که از خدمات شرکت بهره گرفته اند. این نقاشی عمدتا با عنوان نقاشی ساختمان در تهران و یا نقاشی رنگ اکریلیک در تهران نیز قابل جستجو است.
 • نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک در سعادت آباد، این محله تهران یکی از مناطق پر مشتری بوده و نقاشان شرکت با نقاشی ساختمان با این رنگ در سعادت آباد در آن جا پروژه های زیادی را به سرانجام رسانده اند.
 • نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک در تهرانپارس، یکی دیگر از مناطق مهم کلان شهر تهران است که با توجه به بافت جمعیتی خود پروژه های مختلفی در نقاشی ساختمان تهرانپارس اعم از مسکونی و اداری در آن انجام شده است.
 • نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک در تهران، استفاده از نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک در تهران به عنوان رنگ آب پایه و با امکان خشک شدن سریع مورد استقبال بسیاری از شهروندان استان و به خصوص شهر تهران قرار گرفته است.
 • نقاشی ساختمان آبسرد، این منطقه بخاطر بافت طبیعی خود جز حوزه هایی است که نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک در آبسرد طرفدار زیادی دارد.
 • نقاشی ساختمان رودهن، این شهر که در شرق استان تهران قرار دارد و نام پروژه های آن در اینترنت با نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک در رودهن قابل جستجو است.
 • نقاشی ساختمان بومهن نیز جز فعالیت های موسسه ما می باشد.
 • نقاشی ساختمان فشم ، این شهر خوش آب و هوا نیز در شرق تهران قرار داشته و پروژه هایی تحت عنوان نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک در فشم انجام شده است.
 • نقاشی ساختمان لواسان، منطقه لواسان به خاطر آب و هوای مناسب و طبیعت زیبا پذیرای بسیاری از همشهریان تهرانی در آخر هفته ها می باشد. در این مناطق ویلا سازی های زیادی صورت گرفته که در نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک در لواسان باید نقاشی آن ها با دقت و حساسیت خاصی صورت بپذیرد.

گروه نقاشی ساختمان آرپا

استادکاران و هنرمندان ماهر در انواع نقاشی ساختمان در تهران

09194218279

تماس با ما

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *