نقاشی ساختمان

رنگ چوب

نقاشی ساختمان رنگ چوب

رنگ چوب در نقاشی ساختمان

رنگ آمیزی درب و پنجره چوبی در تهران

در ابتدا در مورد رنگ چوب برای رنگ آمیزی درب و پنجره چوبی خود فکر کنید.

شما می توانید سایه رنگی را انتخاب کنید که چند سایه روشن تر یا تیره تر از دیوارهای شما باشد. این به شما کمک می کند تا درب و پنجره چوبی شما بیشتر از یک نقطه کانونی در اتاق شما قرار بگیرد.

یا مثلا می توانید پنجره خود را به همان رنگ دیوارهای خود نقاشی کنید.

شب قبل از شروع پروژه نقاشی ، مبلمان و کفپوش خود را با ورق های پلاستیکی بپوشانید. به این ترتیب می توانید صبح روز بعد رنگ آمیزی درب و پنجره چوبی را شروع کنید.

وسایل ایمنی جهت رنگ آمیزی درب و پنجره چوبی

برس ، دستکش و عینک

نقاشی ساختمان رنگ چوب

پنجره های چوبی بیرونی نمای زیبایی به نمای خانه می بخشد اما برای حفظ زیبایی آنها به مرور زمان ، باید با یک رنگ مقاوم در برابر آنها محافظت کنید. و در حالی که ده ها محصول در آنجا وجود دارد ، تنها بهترین محصولات آنها مطابق انتظارات شما براورده می کنند.

خورشید ، باران ، باد و عناصر محیطی اثر خود را می گذارند و به راحتی می توانند رنگ را ترک بندازند یا پوسته پوسته کنند.

برای کمک به شما در یافتن یک رنگ چوب بیرونی که در برابر آب و هوای غیرقابل پیش بینی قرار دارد ، تیم متخصص ما محبوب ترین محصولات موجود در انگلستان را آزمایش و رتبه بندی کرده است. موارد برتر رنگ چوب را در زیر بررسی کنید.

نقاشی سریع و فوری

نقاش استاد و ماهر

نقاشی تمیز و دقیق

آیا در نقاشی و رنگ آمیزی درب و پنجره چوبی همه قسمت‌های ساختمان یکسان رنگ می شوند

توصیه ما برای آموزش رنگ آمیزی درب و پنجره چوبی این است که برای نقاشی ساختمان به سراغ یک نقاش ماهر بروید که در این زمینه مهارت و تسلط کافی داشته باشد.

 شاید برای شما عجیب باشد اگر بگوییم رنگ آمیزی درب و پنجره چوبی به ظرافت زیادی نیاز دارد. کوچکترین بی دقتی منجر می‌شود که بر روی قسمت‌های رنگ آمیزی شده درب و پنجره چوبی موج، برجستگی و … افتاده و در نتیجه نمای زیبای خود را از دست بدهد.

در این میان، رنگ آمیزی درب و پنجره چوبی سخت ‌تر است و به دقت بیشتری نیاز دارد. با توجه به اهمیت این موضوع، در این مقاله راهنمای کامل رنگ آمیزی درب و پنجره چوبی را برای شما ارائه خواهیم کرد.


09194218279 جدی

نکات مهم در رنگ آمیزی درب و پنجره چوبی

یک نقاش ماهر و خبره باید بداند که رنگ آمیزی درب و پنجره چوبی برای هر قسمت، خاص بوده و نیاز به توجه دارد. برای مثال مسلما شرایط نقاشی سقف ساختمان با رنگ آمیزی درب و پنجره چوبی یکسان نیست. از طرفی رنگ آمیزی درب و پنجره چوبی علاوه بر نیاز به مهارت، به تجهیزات و ادوات خاص خود نیازمند است. شما نمی‌توانید برای این کار از قلموی پهن که برای رنگ آمیزی دیوارها استفاده می‌کنید، رنگ آمیزی درب و پنجره چوبی را انجام دهید.

به طور کلی قبل از این که به سراغ رنگ آمیزی درب و پنجره چوبی بروید، باید به ترکیب‌های رنگی مختلف توجه کنید. معمولا نقاشان حرفه ای ، کاتالوگی دارند که در این زمینه می‌تواند به شما کمک کند. در نتیجه بسیار توصیه می‌شود که به هیچ عنوان برای رنگ آمیزی درب و پنجره چوبی به سراغ رنگ‌های زننده که کاملا با دیوارها در تضاد هستند، نروید چرا که از نظر روانشناسی موجود برای رنگ‌ها، تاثیر منفی بر افراد دارد.

بهترین نوع مواد برای رنگ آمیزی درب و پنجره چوبی

1- رنگ آمیزی درب و پنجره چوبی با Dulux Weather Shield

این محصول طراحی شده تا در برابر تغییرات هوای شدید مقاومت کند ، تا زمانی که روی سطوح آماده شده صحیح اعمال شود ، 6 سال حفاظت را تضمین می کند. رنگ به صورت انعطاف پذیر خشک می شود که زیر آفتاب یا باران پوست نمی زند.

نکته دیگری که دوست داریم فرمول آن است که با وجود قوام نسبتاً آبکی ، نتایج زیبایی را ارائه می دهد. این رنگ که برای چوب و فلز بیرونی و رنگ آمیزی درب و پنجره چوبی طراحی شده است ، برای استفاده در پنجره ها و درهای چوبی ، نرده ها ، سایبان ها و انواع سطوح دیگر مناسب است. تنها نکته منفی این رنگ ، فرمول سمی مبتنی بر روغن است. ما توصیه نمی کنیم از این محصول در سطوح داخلی استفاده کنید مگر اینکه محیط شما به درستی تهویه شود. ایده آل برای استفاده از چوب طرح دار صاف ، لکه چوب با قیمت مقرون به صرفه است و با تعداد زیادی از بسترها سازگار است.

2- رنگ آمیزی درب و پنجره چوبی با Woodstain   

با تأمین حداکثر 5 سال محافظت در برابر سطوح بیرونی ، دارای خواص ضد آب بوده و از مقاومت چشمگیر در برابر لایه برداری و ترک خوردگی برخوردار است. مزیت دیگر فرمولاسیون مبتنی بر آب است که نه تنها زمان خشک شدن را کاهش می دهد بلکه باعث می شود رنگ در کلیه محیط ها از ایمنی استفاده شود.

در شرایط ایده آل ، لکه لکه خشک می شود و در کمتر از یک ساعت ضد آب می شود. روکش دوم را می توان بعد از تقریباً چهار ساعت بکار برد. توصیه می کنیم برای اطمینان از حفاظت مناسب از حداقل دو دستکش استفاده کنید. طراحی شده برای سالها محافظت در تمام سطوح چوب بیرونی. این محصول برای ارائه زیبایی طبیعی چوب ، در 7 رنگ طبیعی  عرضه شده است.

مراکز رنگ آمیزی درب و پنجره چوبی در تهران

مدت هاست که  خلا وجود مجموعه ای که قادر باشد تمامی امور مربوط به رنگ آمیزی درب و پنجره چوبی مسکونی و تجاری را به صورت یکپارچه انجام دهد، حس می گردد. بنابر این ایده استارت آپ گروه نقاشی ساختمان آرپا حول ارائه تمامی خدمات مرتبط با رنگ آمیزی درب و پنجره چوبی و در کنار آن پرداختن به خدمات دکوراسیون داخلی شکل گرفت. پس تصمیم گرفتیم تا با راه اندازی این وبسایت و جداسازی کامل خدمات مربوط به هریک از بخش های مجزای منزل ، شما را در رنگ آمیزی درب و پنجره چوبی یاری رسانیم و در این راه مجرب ترین و ماهرترین افراد و متخصصان را در هر حوزه را به کار گیریم.

گروه نقاشی ساختمان آرپا

استادکاران و هنرمندان ماهر در انواع نقاشی ساختمان در تهران

09194218279

تماس با ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *