تماس با نقاشی ساختمان آرپا

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان یکی از خدماتی است که امروزه بسیاری از مراکز و افراد مختلف به انجام آن مشغول هستند. رنگ و در پی آن نقاشی فنی است که بشر از هزاران سال قبل با آن آشنا بوده، و برای مقاصد مختلفی از آن استفاده می کرد. در طول تاریخ رنگ همواره عنصری مهم در زندگی بشر بوده، و امروز شاهد آن هستیم که رنگ و نقاشی به شیوه های مختلفی در زندگی بشر بکار برده می شود.

ساختمان سازی و تزیینات آن یکی از مواردی هستند که به شدت به رنگ و نقاشی برای دیده شدن نیازمندند. به طور کلی برای نقاشی ساختمان می توان از رنگ های مختلفی استفاده نمود.

عملیات اجرایی نقاشی ساختمان همچنین به مجموعه ای گفته می شود که با استفاده از ابزار هایی مانند انواع قلم و ترکیبی از رنگ های مختلف، و بهره گیری از تجربه و خلاقیت، بهترین ترکیب بندی از رنگ ها را بر روی نمای بیرونی و ترجیحا نماهای داخلی یک ساختمان پدید می آورند.

رنگ آمیزی ساختمان علاوه بر جنبه ی زیبایی می تواند به دلیل موارد دیگری نیز انجام گیرد. از مهمترین موارد کاربردی نقاشی ساختمان می توان به این موارد اشاره نمود:

  1. اجرای دکوراسیون و نقاشی داخلی ساختمان، و ایجاد و تنوع در داخل و خارج ساختمان

  2. دادن قابلیت های مختلف به فضای داخلی مثل قابلیت شست و شو به گچ

  3. ایجاد پوشش و عایق برای اجزای ساختمان

  4. افزایش طول عمر و عناصر و اجزای ساختمان

رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان نمای داخلی منزل

 مهمترین کاربردهای رنگ برای ساختمان سازی عبارتند از:

  1. نقاشی داخلی ساختمان و دکوراسیون داخلی ساختمان (مثل نقاشی دیوارها، سقف، در و پنجره و کف ساختمان)

  2. نقاشی فضای بیرونی یا همان رنگ نمای ساختمان ( مثل نقاشی نما، درو پنجره ها، نرده ها، دیوارهای حیاط، درب های ورودی)

  3. نقاشی های مضمونی و تصویرسازی برای موارد مختلف و خاص، از جمله: تصویری ویژه مدارس، مهد کودک ها و غیره

گروه نقاشی ساختمان آرپا

استادکاران و هنرمندان ماهر در انواع نقاشی ساختمان در تهران
تماس با ما

شرکت نقاشی ساختمان

برای نقاشی ساختمان شرکت هایی هستند که با بهره گیری از بهترین متخصصان طراحی و نقاشان باتجربه آماده ارائه انواع خدمت به مشتریان هستند. از جمله آن ها شرکت نقاشی آرپا گروپ می باشد. معمولاً در طی عملیات بنا نهادن یک ساختمان اعم از تجاری و مسکونی، مراحل گوناگونی طی می شود.

در این میان نقاشی ساختمان با انواع رنگ ها تقریبا آخرین قطعه این پازل است. و در حقیقت نمای ظاهری که نقاشی شده است، همه آن چیزی است که در نگاه مشتری مهم جلوه می کند. در نتیجه نقاشی منزل باید با کمال دقت و تبحر پیاده سازی شود.

پرکاربردترین رنگ ها

نقاشی ساختمان رنگ پلاستیک
نقاشی ساختمان

رنگ پلاستیک

رنگ پلاستیک در نقاشی ساختمان رنگ پلاستیک یکی از رنگ های رایج در نقاشی داخلی ساختمان می باشد و نقاشی داخل همانطور که از نام

ادامه مطلب »
نقاشی ساختمان رنگ اکرلیک
نقاشی ساختمان

رنگ اکریلیک

رنگ اکریلیک در نقاشی ساختمان رنگ اکریلیک چیست و چرا استفاده می شود؟ رنگ یکی از ارکان اصلی نقاشی ساختمان آرپا گروپ است که می

ادامه مطلب »
نقاشی ساختمان رنگ روغنی
نقاشی ساختمان

رنگ روغنی

رنگ روغنی در نقاشی ساختمان رنگ روغنی چیست؟ رنگ های روغنی یکی از رنگ های پرکاربرد در صنعت ساختمان سازی هستند که از آنها برای

ادامه مطلب »