امور اجرایی, بازسازی, طراحی و دکوراسیون داخلی, نقاشی ساختمان, نقاشی ساختمان در تهران

هزینه بازسازی خانه

هزینه بازسازی خانه

هزینه بازسازی خانه

اگر میخواستیم هزینه زیادی برای خانه مان بکنیم ، آن را از نو میساختیم. بله! به همین دلیل است که بازسازی را انتخاب میکنیم. هزینه بازسازی به مراتب پایین تر از روش های دیگر است. میتوان در حالت کلی هزینه های بازسازی را به چهار بخش اصلی تقسیم کرد. شما برای برآورد هزینه بازسازی باید چند چیز را در نظر بگیرید.

 1. هزینه تعمیر و تخریب
 2. هزینه طراحی داخلی
 3. هزینه نقاشی ساختمان
 4. هزینه مصالح و مواد

شاید شما مجبور باشید برای تعدیل هزینه های بازسازی ، مصالحی غیر از مصالح برند تهیه کنید . یا به همین دلیل ، از سفارش کار به یک طراح خوب اجتناب کنید . باید بدانید که اینکار ها اشتباه است . ما در آرپا چون تمامی کار های بازسازی خانه را یکجا انجام می دهیم . به دلیل ارتباطات و خرید های عمده ای که داریم. این هزینه ها را برای شما کم می کنیم.

بازسازی ارزان

هزینه تخریب و تعمیر

اکثرا نیاز است قبل از اجرای تعمیر و بازسازی ، تخریب انجام داد. نگران نباشید ، تخریب امر هزینه بری نیست . بعدش به مرحله تعمیر میرسیم و قسمت های مختلف را طبق چیزی که در نظر داریم تعمیر میکنیم . هزینه بازسازی خانه از لحاظ دست مزد بیشتر در قسمت تعمیر ، لحاظ می شود. در نظر داشته باشید که این بخش مهم است و اجرای درست آن بسیار از خرده کاری های بعدی را حذف می کند. همچنین بخش تخریب و تعمیر میتواند شامل بخش های مختلف مانند ( سنگ کاری،کاشی کاری، گچکاری،لوله کشی و . . . ) باشد . ما تمام متخصصان لازم این زمینه ها را داریم . اگر هم نیروی لازم در زمان انجام پروژه نبود از همکاران خود کمک میگیریم. یعنی دیوار دیزاین، کیان هوم و سنگ نوری . ما تعهد داریم که کمک کنیم مشتریانمان به بهترین نتایج در کمترین زمان برسند.

هزینه طراحی داخلی

اشتباه نکنید ، این بخش درست است جز کار های فنی نیست. ولی روح اصلی کار را در بر میگیرد. پس از انجام هزینه برای این بخش در بازسازی خانه خود دریغ نکنید. منطقی است هزینه طراحی داخلی با دیزاینر های مطرح ممکن است ذره ای بالا باشد. ولی ما به خاطر ارتباطات و سوابقی که با طراحان مختلف داریم میتوانیم آن را به حداقل برسانیم . یادتان نرود یک بهترین بازسازی خانه بدون یک طراحی مناسب و منسجم فقط آب در هاون کوبیدن است. پس ترس به دلتان راه ندهید و منتظر باشید برای یک خانه رویایی.

هزینه نقاشی ساختمان

به اسم وبسایت ما دقت کنید. بله ، ما کارمان را با تیتر نقاشی ساختمان شروع کرده ایم. یک گروه واحد که در اوایل کار فقط به نقاشی ساختمان می پرداختیم. به جرات میتوان گفت ما بهترین خدمات نقاشی ساختمان در تهران و دماوند را ارائه می دهیم. کافیست یک نگاه به رزومه و نمونه کار های ما در آپارات و وبسایت خودمان بندازید. نقاشی با تمام رنگ ها از جمله اکرلیک، روغنی و . . یا حتی روش ترکیبی جز مهارت های اصلی ماست.

هزینه مصالح و مواد

نگران نباشید همانطور که در قبل گفتیم، به بهترین مصالح خواهید رسید. منطقی است ما که به صورت متعدد پروژه های بازسازی انجام می دهیم. خزیدمان به صورت عمده از کارخانه باشد. یا حتی وارد کننده ها. باور کنید مصالح بد فقط در چند روز اول شبیه مصالح برند به نظر می رسند. پس در تهیه این مصالح و مواد نیاز است که دقت کنید و از هرینه کردن نترسید.

نخواهیم گذاشت هزینه بازسازی خانه شما با مصالح گران ، زیاد شود.

حرف آخر

بازسازی ارزان به معنی بازسازی بد نیست. کافیست ایده های درست داشت و با بهترین ها کار کرد. اگر میخواهید پروسه بازسازی خانه شما ، شبیه یک چشم به هم زدن باشد. فقط کاقیست با آرپا تماس بگیرید و با متخصصین ما مشاوره رایگان انجام دهید. یا خودمان بهترین ها را برای شما انجام خواهیم داد. یا راه درست را به شما نشان خواهیم داد. یادتان نرود شما باید در خانه تان ارامش داشته باشید.

هزینه بازسازی

???? ?? ????

مطالب مرتبط

6 thoughts on “هزینه بازسازی خانه

 1. صادق گفت:

  از شما بابت بازسازی خونه مادرمون و کار خوبتون متشکرم و امیدوارم که در آینده دوباره از هنر شما استفاده کنیم

 2. محمدرضا گفت:

  از مشاوره شما بابت بازسازی و طراحی ساختمان متشکرم

 3. رحمان قدسی گفت:

  هزینه نقاشی ساختمان جداگانه چقده؟

  1. peyman گفت:

   با توجه به زنگ استفاده شده و میزان کار هستش، لطفا با شماره درج شده در وبسایت تماس بگیرید تا اطلاع بدهیم

  2. peyman گفت:

   لطفا تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *