پتینه کاری

10 کاربرد مهم پتینه کاری

پتینه کاری در نقاشی ساختمان گروه آرپا

خدمات پتینه کاری در تهران توسط آرپا ارائه می شود.

10 کاربرد مهم پتینه کاری در نقاشی ساختمان

پتینه کاری در نقاشی ساختمان کاربردهای فراوانی در زمینه های مختلف این هنر دارد و از پتینه کاری در بسیاری از جاها استفاده شده است.

قبل از شروع کار پتینه کاری، محل مورد نیاز را با پارچه قطره ای و پلاستیک آماده کنید. این ایده خوبی است که بچه ها و حیوانات خانگی را از آنجایی که اسپری می کنید دعوت نکنید. اطمینان حاصل کنید که منطقه شما به خوبی تهویه شده است.

کاربردهای پتینه کاری

برخی از سطوح ، مانند گچ و فلز یا پلاستیک ، ممکن است قبل از شروع پروژه Metal Effects ، به یک آغازگر اتصال نیاز داشته باشند. این امر باعث می شود سطح شما به درستی آماده شود. دیگر نیازی به استفاده از آغازگر ویژه برای پروژه بوم خود نداشتم. اکنون ، اولین کت خود از Metal Effects Primer را مسواک بزنید. بگذارید خشک شود و یک کت دیگر اضافه کنید. بگذارید خشک شود.

برای اینکه بتوانم راه حل های فعال کننده و پتینه را قطره بزنم ، سبدی پیدا کردم که بوم را بپیچاند ، و مقداری حوله تری را اضافه کردم تا چربی های اضافی را بدست آورم.

از Rust activator در پتینه کاری استفاده کنید ، و در قسمت بالا در حدود 1/4 از پایین پاشش کنید. پنج دقیقه صبر کنید و دوباره اسپری کنید.

بگذارید خشک شود تا جادو کامل شود. اکسیداسیون واقعی رخ می دهد ، و اگر شما بیش از حد اسپری می کنید ، کل منطقه می تواند سیاه شود ، بنابراین آسان بروید. برخی از زمینه های من بعد از تنها یک برنامه ، سیاه و سفید شده اند که دوست دارم ، دوست دارم. طبق دستورالعمل ها می توانید همین حالا متوقف شوید و سیلر را اعمال کنید.

از کیت های سبز و آبی پتینه کاری برای اضافه کردن علاقه استفاده کنید برای ایجاد آثار هنری روی بوم ، از کیت های اکسید کننده مسترهای مدرن استفاده کنید.

اول ، با استفاده از رنگ سبز پتینه کاریی سبز ، با رنگ  COPER بر روی رنگ مس ، پتینه سبز اسپری کنید.

در حدود 1/3 از پایین به پایین ، بر روی مقداری رنگ فلزی واکنشی مس مسواک بزنید. من از نوعی الگوی زیگزاگ استفاده کردم ، اما همه چیز پیش می رود.

در پتینه کاری روی دیوار بهتر است که محلول پتینه کاریی سبز را اسپری کنید.

در حالی که هنوز مرطوب است ، محلول پیری سبز پتینه کاری را فقط روی ناحیه رنگ مس اسپری کنید. می توانید از گزینه مه ، یا جریان یا هر دو استفاده کنید. بگذارید خشک شود تا سبز ظاهر شود.

پتینه کاری را به کیت Patina Blue تغییر دهید. پایین پاتین سبز ، یک الگوی زیگزاگ را با رنگ رنگ فلزی واکنشی برنز رنگ کنید. در حالی که خیس ، مه و یا از گزینه جریان راه حل پیر پتینه کاری استفاده کنید. بگذار جادوی پتینه اتفاق بیفتد.

من در طول روز روی این بوم پتینه کاری کار کردم ، در حالی که من در حال انجام کارهای دیگری بودم. به این ترتیب ، من می توانم اجازه دهم پتینه اتفاق بیفتد ، مقدار بیشتری از مس یا برنز و محلول را اضافه كنم ، تا زمانی كه احساس كنم تمام شد.

به طور معمول در این مرحله در پتینه کاری من از روش صحیح اضافه کردن سیلر Permacoat Xtreme برای محافظت از زنگ زدگی ، پیروی می کنم و از آمدن آن روی انگشتان و لباسهایتان جلوگیری می کنم. اما برای هنر ، دوست دارم مهر و موم را کنار بگذارم و اجازه دهم که طبیعت سلطنت کند.

زمستان ما گرینزبورو ، کارولینای شمالی است! کسل کننده ، تاریک و ترسناک. اما این هفته من هیجان خلاق را تجربه کردم که غم و اندوه را برای من در حالی که در خانه مشغول کار بودند به من زد. بسته های کارشناسی ارشد مدرن وارد خانه من شد ، پر از محصولات فلز افکت های آنها. هدف من: ایجاد چیزی زنگ زده و شگفت انگیز با پتینه سبز زرق و برق دار مانند آنچه در سخت افزار و مجسمه باستانی پیدا می کنید.

نمونه های پتینه

من بیش از 15 سال را به عنوان تمام کننده پتینه کاری تمام وقت گذرانده ام ، اما هرگز این محصولات جالب و اعتیاد آور دیوانه وار را کشف نکردم! می دانم که شما کارهای زیبایی را بر روی دیوارها و مبلمان در Pinterest و مجلات دیده اید و به نظر می رسد که دستیابی به DIYer برای آنها غیرممکن است.

خوب ، پیراهن خود را ، کلاه پشمی و دستکش بپوشید و به اتاق زیر شیروانی یا زیرزمین بروید تا چیزی برای تمرین پیدا کنید. برای به دست آوردن جلوه ای چشمگیر تر ، چیزی را با الگوی و عمق مانند این هنر دیواری فلزی انتخاب کنید. معدن مانند بخشی از سقف فروشگاه قلع قدیمی است و من شرط می بندم که شما چیزی مشابه داشته باشید. با صابون و آب تمیز کردن خوبی به آن بدهید و خشک کنید.

دشوار است که باور کنید که من این ظاهر شگفت انگیز را با استفاده از تنها چند محصول دریافت کردم. اما قبل از شروع پروژه خودم ، ده دقیقه طول کشید تا فیلم های مربوط به Modern Masters Metal Effects فلزی ، جلوه های فلزی پتینه کاری و جلوه های فلزی را تماشا کنم. من پایان خود را کمی متفاوت ایجاد کردم ، بنابراین از دستورالعمل های من برای این پروژه استفاده کنید.

09194218279  –  جدی

 یک نکته بسیار مهم این است که شما نمی توانید هیچ گونه آغازگر خانگی قدیمی را هنگام استفاده از جلوه های فلزی جایگزین کنید.

رنگ واکنش پذیر آهن

رنگ فلزی واکنشی مس

راه حل پیری سبز پتینه کاری

زنگ فعال

درپوش اسپریتزر

برس قدیمی یا Rag و Roller Small

ظروف و رولینگ سینی برای نگهداري و غلتك محصولات

برای پوشاندن و محافظت از سطح کار پارچه یا پلاستیک را رها کنید

منطقه کاری خود را آماده کنید.

پتینه کاری نقاشی ساختمان آرپا

من روی دیوار استودیوی خود کار کردم که روی آن پوشانده شده از یک پارچه سنگین سنگین و بدون بچه گربه (یا کوچک) باشد. حتماً دستورالعمل های مربوط به هر برچسب را که شامل اطلاعاتی مانند تهویه مناسب است ، با دقت بخوانید. توجه داشته باشید که مه پاش می تواند سفر کند و ممکن است لکه دار شود ، بنابراین هر چیزی گرانبها را بپوشانید.

برس بر روی 2 کت از اثرات فلزی اولیه و اجازه دهید که شبانه خشک شود.

منابع:

http://modernmasterscafe.com/tag/patina/

گروه نقاشی ساختمان آرپا

استادکاران و هنرمندان ماهر در انواع نقاشی ساختمان در تهران

09194218279

تماس با ما

پیام به آرپا

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *